دعوت به تیم ملی شیما ال سعدی قهرمان مدال آور مسابقات کاراته اردن

اردوی آماده سازی تیم ملی بانوان کاراته برای حضور در بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا از صبح فردا در آکادمی ملی المپیک آغاز می شود.

ستاره موسوی، مربی تیم ملی بانوان ضمن بیان این مطلب به سایت فدراسیون کاراته گفت: در واقع این اردو برای آماده سازی چهار ملی پوش اعزامی به بازیهای آسیایی یعنی طروات خاکسار، رزیتا علیپور، پگاه زنگنه و حمیده عباسعلی تشکیل می شود، اما تیم ملی جدا از این رویداد مهم، لیگ جهانی کاراته وان برلین آلمان را هم شهریور ماه در پیش دارد، از همین رو نفراتی که شرایط حضور در مسابقات آلمان را دارند نیز به اردو دعوت می شوند.

مربی تیم ملی بانوان کاراته از سارا بهمنیار، نسرین دوستی، فاطمه چالاکی، آویشن باقری، زهره برزگر، مینا یوسفی و محدثه آقایی به عنوان دیگر حاضرین دراردوی آماده سازی فردا یاد کرد. موسوی در خصوص شیما آل سعدی نیز گفت: تا پیش از مسابقات قهرمانی آسیا در اردن آل سعدی شرایط حضور در آلمان را نداشت، اما با محاسبه امتیازات مدال برنزش در رقابتهای قهرمانی آسیا، او احتمالا خواهد توانست در لیگ جهانی برلین شرکت کند، از این رو از آل سعدی نیز دعوت کردیم به اردو بیاید.

موسوی با اشاره به اینکه اردوی فردا تا نهم مرداد بطول می انجامد، گفت: تا زمان اعزام به جاکارتا سه مرحله اردوی آماده سازی را پشت سرخواهیم گذاشت که در این میان از هیاتهای استانی هم درخواست خواهیم کرد نفرات برتر خود را به سازمان تیم های ملی معرفی کنند تا پس از بررسی، از آنها به عنوان یار تمرینی و برای کمک به ملی پوشان در اردو آماده سازی استفاده کنیم.